Imieniny dziś obchodzą: Agnieszkii

Bożonarodzeniowe

Boże Narodzenie - tradycja upamiętniające narodziny Jezusa Chrystusa. W tym okresie posyła się najwięcej życzeń w całym roku. Złóż i Ty!

 • dla Agnieszki L.

  W dniu Bożego Narodzenia;
  Dziś składamy ci życzenia,
  Aby raźniej w duszy było,
  Aby ci się dłużej żyło,
  Aby szczęścia i radości,
  Pomyślności i miłości
  Z życia nigdy nie ubyło,
  Aby ci się lepiej żyło.
  W życiu bez smutku i cierpienia,
  Oto moje są życzenia.

  69%13
 • Wesołych

  Gwiazdora w kominie,
  Prezentów po szyje,
  Dwa metry choinki,
  Cukierków trzy skrzynki,
  Przed oknem bałwana,
  Sylwestra do rana.

  56%16
 • Niech ta gwiazdka Betlejemska

  Jak obyczaj każe stary, według ojców naszej wiary. Chcemy złożyć wam życzenia, w dniu bożego narodzenia. Niech ta gwiazdka Betlejemska która wschodzi tuż o zmroku da wam szczęście i pomyślność w nadchodzącym nowym roku !! :-)

  Jestem mały pałaźniczek, chce zarobić na pierniczek. Jeśli mi nie chcecie dać, idę do domu spać ! :-D

  78%9
 • Więc w tą naszą wigilie

  Święta, święta mina każdego dziecka jest uśmiechnięta! Więc w tą naszą wigilie rozpakujmy prezenty, i cieszmy się nimi do końca życia!

  40%5
 • Karpia smacznego

  Wesołego jajka !!!
  Oj to nie ta bajka, więc życzę prezentów, szczęśliwych momentów, karpia smacznego i 2013 roku udanego.

  75%4
 • Wiadro wódki

  Zdrowia szczęścia powodzenia w dniu Bożego Narodzenia, wiadro wódki by utopić wszystkie smutki i na dodatek by był smaczny opłatek. :P

  60%5
 • Wokół pełno życzliwych ludzi

  W tym dniu radosnym, oczekiwanym, gdzie gasną spory, goją się rany, życzę ci zdrowia, życzę miłości, niech mały Jezus w sercu zagości, szczerości duszy, zapachu ciasta, przyjaźni która jak przyjaźń wzrasta, kochanej twarzy co rano budzi i wokół pełno życzliwych ludzi!!!

  100%3
 • Radosnych świąt

  Bóg się rodzi dla nas wszystkich. W stajni płacze tak ukrytkiem... Znów odwiedzisz swoich bliskich i podzielisz się opłatkiem...Radosnych świąt w ciepłej atmosferze. Spełnienia najskrytszych marzeń i wszystkiego naj...naj..naj... życzy

  100%2
 • Aby każdy dzień przyniósł Wam

  Szczęścia, zdrowia, radości, Miłości, pieniędzy, pomyślności ;]By uśmiech co dzień witał na Waszej twarzy ;]Byście mieli wszystko, co się Wam wymarzy ;]By każdy szanował Was jak Wy samych Siebie ;]By życie Wasze przebiegało jak w niebie ;]Aby każdy dzień przyniósł Wam miłych chwil, A także dodawał Wam mnóstwo sił ;] Wielu przyjaciół na kazdym kroku ;] WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU!!!

  60%5
 • Gwiazdka Betlejemska

  Jak obyczaj każe stary Według ojców naszej wiary Pragnę złożyć Ci życzenia
  W Dniu Bożego Narodzenia Niechaj gwiazdka Betlejemska Która świeci Ci o zmroku
  Zaprowadzi Cię do szczęścia W nadchodzącym Nowym Roku

  50%6
 • Karp już dostał w czajnik młotkiem

  Karp już dostał w czajnik młotkiem, już choinka stoi w oknie, już spirytus jest kupiony i makowiec upieczony. Dużo szczęścia, pomyślności, żarcia, picia no i gości.

  60%10
 • Życzę Wam dużo spokoju wiary

  Życzę Wam dużo spokoju, wiary w przyszłość i dobrej bezinteresownej i wiecznej miłości, bo tylko dlatego warto żyć.

  43%7
 • Życzę Tobie spełnienia wszystkich

  Życzę Tobie spełnienia wszystkich marzeń, przychylności wszechświata, siły w ramionach i czystego ognia w sercu, co zapali wszystko wokół Ciebie szczęściem i radością. Niech wszystko czego się dotkniesz, stanie się pomocne w spełnieniu marzeń, a każda najdrobniejszą nawet czynność przybliża Ciebie do bycia najszczęśliwszą i najbardziej uśmiechniętą osobą spośród wszystkich ludzi.

  40%5
 • Życzę Ci takiej wiary jaką miała

  Życzę Ci takiej wiary jaką miała Maryja, która nie rozumiejąc zaufała Słowu i pozwoliła aby Bóg się Nią posłużył i dał ludziom szczęście i Ty też dawaj Je innym.

  50%2
 • Życzę Ci nadziei własnego skrawka

  Życzę Ci nadziei, własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, filiżanki dobrej, pachnącej kawy, piękna poezji, muzyki, pogodnych świąt zimowych, odpoczynku, zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych kolędą, śmiechem i wspomnieniami. Wesołych Świąt!

  33%3
 • Życzeń które Tobie życzę na razie

  Życzeń, które Tobie życzę na razie nie wyliczę wiec podaję pierwsze z kraju by Ci żyło się jak w raju by w wigilię u rodzinki wszyscy mieli fajne minki by przy stole chciał zagościć pakiet zdrowia i miłości i u wszystkich był tak mocny by pozostał całoroczny.

  100%1
 • Życzenia dobrych ocen dla uczniów

  Życzenia dobrych ocen dla uczniów, spełnienia marzeń wszystkim marzycielom, szczęścia w miłości wszystkim zakochanym... i tym samotnym też, zdrowia wszystkim chorym, szczęścia zmartwionym, a dla wszystkich - przyjaźni, radości, magicznych świąt... i wszystkiego co tylko pragną ludzie.

  1%1
 • Zima wszystko przystroiła pola

  Zima wszystko przystroiła: pola, drogi, rzędy drzew, białym śniegiem oprószyła, jest bajkowo, jak we śnie. Serdeczne życzenia składa...

  50%2