Imieniny dziś obchodzą: Agnieszkii

Na dzień dziecka

Dzień dziecka (1 czerwca) to dzień wyjątkowy dla dzieciaków. Złóż im wyjątkowe życzenia.

 • Ufać dziecinnie

  Na Dzień Dziecka - 2007

  Pierwszy dzień czerwca
  Wzbudza refleksje
  By na Dzień Dziecka
  Poczuć się dzieckiem

  Ufać dziecinnie
  Że jest ktoś, kogo
  Twój los obchodzi
  Tak jak nikogo

  Kto dzisiaj właśnie
  No i codziennie
  Życzy gorąco,
  Zawsze, niezmiennie

  By dzieciom małym
  I dzieciom dużym
  Każdy dzień w roku
  Szczęśliwie służył

  100%1
 • Piaskowe fortece

  Życzę Ci rzeki i piasku przy rzece na wspaniałe, piaskowe fortece. I poziomek w leśnych kotlinach, drzew, na które dobrze się wspinać...

  92%1
 • Otaczamy się przedmiotami

  Życzę Ci bogactwa. Otaczamy się przedmiotami, bo łatwiej nam ukryć się w ich cieniu. Łatwiej nimi zasłonić widok, którego nie chcemy zobaczyć. Jednak one nie uchronia nas przed ciemnością smutku, w którym znikną nawet ich kształty. Życzę Ci, abyś miał czym podeprzeć się w ciemności.

  92%1
 • Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą

  Życzę Ci aby nigdy nie opuściła Cię odwaga, gdy przyjdzie Ci porzucić swoje bezpieczne pozycje. Życzę Ci, abyś żył w zgodzie z samym sobą i z własnym systemem wartości: to wielkie szczęście, gdy jest się zadowolonym z tego, kim się jest.

  92%1
 • Nie tylko wielkie sprawy

  Życzę Ci aby każdego dnia potkało Cię coś zaskakującego. Powinno to być coś, co wprawi Cię w zadumę. Nie tylko wielkie sprawy wywołują zadumienie i zachwyt, najczęściej wystarczą małe, powszednie rzeczy i wydarzenia: taniec motyla, rozkwitający pączek, śpiew słowika nad polami.

  92%1
 • Lodów w niedzielę

  Życzę Ci śmiechu w domu i lodów w niedzielę i przyjaciół najlepszych na świecie i wszystkiego, wszystkiego, co chcecie.

  92%1
 • Potrzeba silnych korzeni

  Życzę Ci wiary. Wraz ze zdobywaną wiedzą przybywa nowa porcja pytań. Potrzeba głębokiej wiary, by nie zwątpić pod naporem niepewności. Potrzeba silnych korzeni, czerpiących ze źródeł wiary, by wiatr nie strącił rodzących się dopiero owoców. Osiągniesz konkretną wiedzę, gdy jej część powierzysz zaufaniu.

  92%1
 • Życze Ci aby moje dobre myśli

  Życze Ci aby moje dobre myśli dotarły do Ciebie wszedzie tam, gdzie jesteś, niezależnie od tego, co akurat robisz. Niech otoczą Cię przyjemnym uczuciemwciąż przybliżającej nas przyjaźni(nawet mimo dzielącej nas odległości) która po prostu trwa, bez koniecznościwykazywania się w niej czymkolwiek.

  92%1
 • Ze wszystkich kwiatów świata

  Ze wszystkich kwiatów świata chciałbym zerwać... słońce i dać je potem Tobie złociste i gorące. Słoneczko jest daleko, ale się nie martw (imię) narysowałem drugie, jest prawie takie samo. Teraz Cię wycałuję, jak moge najgoręcej, bo tak Cię kocham bardzo, że juz nie można więcej.

  92%1
 • Z okazji Twojego dnia kochany/a

  Z okazji Twojego dnia, kochany/a (imię), za wczoraj i dziś - zawsze tak samo, każdym czułym serca uderzeniem i każdym z niego płynacym życzeniem zdrowia , sił i codziennej radości wraz ze słowami największej wdzieczności za wszystkie dla nas trudy i staraniaskładamy dzisiaj podziekowania.

  92%1
 • W pierwszym wagonie olbrzymie słonie

  W pierwszym wagonie olbrzymie słonie. Dalej żyrafy... lisy... niedźwiedzie... Na samym końcu pyszny tort jedzie... Zające z miną uśmiechniętą wołają: "Dziś jest Twoje święto..." Jadą do Ciebie życzenia... jadą...

  92%1
 • Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz

  Tyle spokoju ile tylko potrzebujesz, tyle szaleństwa, aby życie nie wydawało się nudne, tyle szczęścia, abyś nie oszalał z nadmiaru i tyle smutku, aby równowaga zachowała się po wsze czasy, zaś miłości ponad wszystko.

  92%1
 • Twoje serce (imie) jest takie

  Twoje serce, (imie) -jest takie ogromne; gniazdo z Twoich ramion - tak bezpieczne. Kiedy się w nie wtulam , łatwo jest zapomnieć wszystkie smutki,smuteczki, strachy niedorzeczne.

  92%1
 • Płyną zimy jesienie i wiosny

  Płyną zimy, jesienie i wiosny... ...I mijają słoneczne lata... I Ty rośniesz... Będziesz wysoki i odważny i silny będziesz...

  92%1