Imieniny dziś obchodzą: Henryka i Mariusza

Na narodziny

Narodziny dziecka, to najpiękniejsza chwila rodziców w życzenia, z tej okazji możesz złożyć im, jak i narodzonemu dziecku życzenia.

 • I kiedy mnie całujesz

  Urodziłaś mnie mamo, i dzięki Ci za to. Ale również do tego potrzebny był Tato. Wiec Kocham Cię Mamo, i wiem doskonale, ze mogę Ci ufać, wierzyć w Ciebie stale. Małe moje rączki, serduszko gorące, nikt mnie tak jak Mama nie kocha pod słońcem. I kiedy mnie całujesz, przytulasz do siebie to jest mi cieplej niz. słońcu na Niebie.

  100%5
 • Gratulujemy z całego serca

  Z radością przyjęliśmy wiadomość o narodzinach Waszej córeczki (Waszego synka). Gratulujemy z całego serca.

  1%1
 • Tysiącem uśmiechów

  Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom, tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto.

  1%2
 • Aby rosła duża, silna i zdrowa

  Z okazji narodzin waszej córeczki, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życzymy Wam, aby rosła duża, silna i zdrowa, i żeby była dla Was źródłem nieustającej radości.

  92%1
 • Życzymy mu zdrowia

  Z okazji narodzin Waszego synka życzymy mu zdrowia i beztroskiego dzieciństwa, a Wam rodzicom - wygranej w toto-lotka i cierpliwości

  92%1
 • Beztroskiego i zdrowego dzieciństwa

  Z okazji narodzin Waszego Maleństwa, które napełniło Wasz dom radosnym gwarem i ruchem, życzymy mu beztroskiego i zdrowego dzieciństwa, a wszystkim Wam - odkrywania nowych uroków wspólnego życia.

  92%1
 • Życzymy Ci

  W dniu Twojego przyjścia na świat życzymy Ci, aby każda łza w Twoim życiu była łzą szczęścia, a uśmiech Twój zjednywał wszystkie wokół serca.

  92%1
 • Małe rączki potrafią ulepić kwiatek

  Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny Narysują słońce roześmiane Zbudują domek z klocków Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją. W małych rączkach mieści się cała miłość.

  92%1
 • Mała Kruszynko! Z okazji Twego

  Mała Kruszynko! Z okazji Twego przyjścia na świat życzymy Ci, abyś każdą wylaną łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów i żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak święto

  92%1
 • Dużo zdrowia i uśmiechów Pisków

  Dużo zdrowia i uśmiechów Pisków, wrzasków i zabawy moc Radości z tupotu malutkich nóżek Łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku Porozrzucanych wszędzie klocków Przytulenia okrąglej główki I uścisków małych rączek

  92%1