Imieniny dziś obchodzą: Janusza i Konrada

Urodzinowe - str 2

Wybierasz się do kogoś na urodziny, a nie masz życzeń z tej okazji? Chcesz napisać niebanalnego sms z życzeniami? Lepiej trafić nie można, najlepsze życzenia urodzinowe! - 2/3

 • Życzę Ci spełnienia wszystkich

  Życzę Ci spełnienia wszystkich marzeń, pogody ducha do następnych urodzin - za rok przedłużę swoje życzenia, wielu nowych przyjaciół, albo nie tak wielu, ale za to sprawdzonych oraz żebyś była zawsze uśmiechnięta i szczęśliwa.

  86%7
 • Życzenia dla Ciebie Aby wszystkie

  Życzenia dla Ciebie. Aby wszystkie fajne dni w żółwim tempie upływały, by co dzień uśmiechał się do Ciebie Świat cały. By nigdy nie było porannej pobudki i wiał wiatr specjalny co rozwiewa smutki.

  67%3
 • Z serca płyną te życzenia W datę

  Z serca płyną te życzenia: W datę Twego urodzenia Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Ci służy, Uśmiech stale miej na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Ci towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Twa uroda. Dni w radości niech Ci płyną, Z serca życzy Ci...

  71%7
 • Z okazji urodzin życzę Ci aby

  Z okazji urodzin życzę Ci, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakryły ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni.

  67%3
 • Z okazji urodzin życzę Ci

  Z okazji urodzin życzę Ci ... - szczęścia - zawsze i wszędzie - miłości - tej prawdziwej - magii - na co dzień - radości - także bez powodu - słodyczy - landrynek i marcepana - odwagi - nawet w nocy - energii - tylko tej pozytywnej.

  50%2
 • Wszystkiego co najlepsze co dobre

  Wszystkiego co najlepsze, co dobre i miłe, co budzi uśmiech na twarzy, co kryje się w maleńkim słowie - szczęście - oraz tradycyjnych stu lat życzy...

  1%2
 • Wierz w lepsze jutro delektuj się

  Wierz w lepsze jutro, delektuj się pięknymi wspomnieniami, kochaj na zawsze, i z każdym poważnym krokiem nie zapominaj o wczoraj! Bo przecież byłaś dzieckiem. no i co, nie było fajnie??

  1%2
 • W tak uroczystym dniu urodzin Twoich

  W tak uroczystym dniu urodzin Twoich, przyjmij tych życzeń garść z rąk moich. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz powodzenia w życiu i miłości!

  1%1
 • W każdej chwili zawsze i wszędzie

  W każdej chwili, zawsze i wszędzie niech Ci w życiu dobrze będzie! Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim, o czym serce zamarzy.

  50%2
 • W dniu urodzin oprócz życzeń jakie

  W dniu urodzin, oprócz życzeń jakie zwykle składają ludzie: zdrowia, szczęścia , pomyślności, życzę Ci, abyś miała jak najwięcej dni w życiu, w których powiesz: jestem szczęśliwa!

  50%4
 • W dniu Twych urodzin W dniu pełnym

  W dniu Twych urodzin, W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech Na Twej twarzy gościł! Niech się spełni rychło Każde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Idą w zapomnienie

  67%3
 • W dniu Twych urodzin posyłam

  W dniu Twych urodzin posyłam życzenia, Jakich dotąd nie składał Ci nikt, By szczęście Ci ścieliło drogę przeznaczenia, A miłość i wierność wiodły w przeszłe dni!

  100%1